OSOBNÍ ODBĚRY MOŽNÉ POUZE PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ.

Jak se k nám dostanete?

Jak se k nám dostanete

Od Prahy:   Pojedete po R10 směrem na Mladou Boleslav, sjedete na exitu 17 - směr Hlavenec. Dále pojedete přes Hlavenec, Kostelní Hlavno a Mečeříž. Za Mečeříží (cca 1 km) se dáte z vedlejší silnicevlevo, dostanete se na hlavní a na první křižovatce se dáte vpravo na Dolní Slivno, pořád po hlavní, přes Střížovice a dále do Kropáčovy Vrutice. Přijedete na křižovatku kolem fotbalového hřiště, které budete mít vpravo. Před sebou uvidíte stavebniny. Na křižovatce se dáte vlevo, projedete dvojitou zatáčku a po 300m na konci obce, na pravé straně, je náš sklad Nejlevnější polykarbonát.

Od Mělníka:   Pojedete po silnici č. 16 z Mělníka směr Byšice, Mělnické Vtelno. Ve Vysoké Libni se dáte vpravo z hlavní na vedlejší směrKrpy a přes ně přijedete do Kropáčovy Vrutice a ihned za cedulí vpravo je náš sklad Nejlevnější polykarbonát.

Od Mladé Boleslavi:   Můžete jet po R10 směr Praha a sjet na exitu 17 na Hlavenec a pokračovat jako od Prahy. Nebo do Bezna a dále na Mělník, Byšice a Mělnické Vtelno. Z hlavní odbočíte doleva na Kropáčovu Vrutici, po "kočičích hlavách" přijedete na křižovatku, před sebou fotbalové hřiště, a dáte se vpravo, projedete dvojitou zatáčku a po 300m na konci obce, na pravé straně, je náš sklad Nejlevnější polykarbonát.

Mapa oblasti zde

Sklad

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.