Vážení zákazníci, ve středu 22.5. je sklad otevřen pouze do 13:30hodin. Domluvte si prosím osobní odběry na 705 26 36 27. Děkujeme.

Ceník dopravy

Ceník dopravy k náhledu

 

  Vážení zákazníci, WPC prkna od 15 ks vozíme vlastní dopravou a proto se může doba dodání prodloužit. O termínu doručení budete informováni. Doprava je plánována dle harmonogramu, v případě individuálního závozu bude doprava přeúčtována dle skutečných km. 

POZOR - Na vykládku je nutno zajistit více lidí - jeden až dva. Řidič není povinen zboží kamkoli vynášet.

  Pokud máte zájem o individuální doručení, v přesně stanovený čas, anebo zboží vyložit na Vámi určené místo, neváhejte nás kontaktovat.

U nadrozměrných zásilek, jako je polykarbonát delší než 3m, není řidič povinen sám zboží vykládat. Je mu potřeba pomoci. Na vyžádání lze objednat službu " Top Comfort vykládka", kde je zajištěn výnos zboží na určené místo. Tato služba je placená a není zaúčtována v ceně dopravy.

 


Ceny za dopravu jsou uvedeny včetně DPH. 

Dopravu smluvně zajišťuje firma TOPTRANS. 

Firma Toptrans dopraví Vaše zboží do 24 hodin  v ČR a do 48 hodin v SK od naložení v našem skladu (tj. jakmile objednávku připravíme a zabalíme - tzn. jakmile od nás obdržíte informativní email, že je zboží předáno přepravci!) na Vaši adresu do délky max 3m. U delších (4 až 6m) se může doručení protáhnout až o 3 pracovní dny dle kapacity nákladních aut. Platba je možná převodem předem nebo klasickou dobírkou. Nelze platit kartou, je třeba mít u sebe hotovost.