O nás

Levný polykarbonát – ne vždy musí být cena na úkor kvality

Plánujete zastřešit pergolu, bazén nebo si postavit zimní zahradu za co nejnižší náklady? Hledáte cenově dostupnou variantu, která vám nějakou dobu vydrží? Gratulujeme, jste tu správně.

Naše polykarbonátové desky od švýcarské společnosti Koscon, německé společnosti Palram a izraelské firmy Polygal splňují vše výše uvedené. Abychom vás o tom přesvědčili, poskytujeme na všechny polykarbonátové desky záruku 10 let na nerozbitnost krupobitím.

 VÝHODY, KTERÉ VÁM POLYKARBONÁT NABÍZÍ:

  • Obsahuje UV filtr – díky němu vás chrání před UV zářením
  • Světelná propustnost – desky propustí 18 – 82 % světla v závislosti na barvě a tloušťce polykarbonátu
  • Je odolný proti nárazu – polykarbonát je 250 – 300x odolnější než sklo, 20 – 30x než plexisklo
  • Desky jsou tepelně odolné – teplota mezi -40°C do +120°C nemá vliv na kvalitu materiálu
  • Snadná instalace – upevňování pomocí samořezných šroubů


Veškeré ceny jsou včetně DPH. Nevíte si rady, co přesně objednat a v jakém množství? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.


NEŽ ZAVOLÁTE, PŘEČTĚTE SI NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ


CO VŠECHNO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?


Při objednávce dutinkových polykarbonátových desek nad 50 000 Kč nás kontaktujte, vypracujeme vám individuální cenovou nabídku.

VYTVOŘILI JSTE OBJEDNÁVKU? DĚKUJEME, NA SHLEDANOU!

Tak s tímto se u nás opravdu nesetkáte. Samotné vytvoření objednávky je pro nás teprve začátek. Ke každému zákazníkovi a jeho objednávce přistupujeme s maximální péčí, každý kousek zboží před odesláním pečlivě zkontrolujeme a zákazníka informujeme o stavu objednávky, od vytvoření až po doručení.

Našli jste zboží u konkurence levněji? Zašlete nám vytvořenou objednávku nebo kalkulaci včetně ceny dopravného na e-mail a my Vám vytvoříme nabídku na náš polykarbonát za ještě příznivější cenu.


Chcete vypracovat cenovou nabídku či jen poradit s nákupem? 

Obraťte se na nás!