O nás

Levný polykarbonát – ne vždy musí být cena na úkor kvality

Plánujete zastřešit pergolu, bazén nebo si postavit zimní zahradu za co nejnižší náklady? Hledáte cenově dostupnou variantu, která vám nějakou dobu vydrží? Gratulujeme, jste tu správně.

Naše polykarbonátové desky od německé společnosti Palram a izraelské Polygal splňují vše výše uvedené. Abychom vás o tom přesvědčili, poskytujeme na všechny polykarbonátové desky záruku 10 let na nerozbitnost krupobitím.

 VÝHODY, KTERÉ VÁM POLYKARBONÁT NABÍZÍ:

  • Obsahuje UV filtr – díky němu vás chrání před UV zářením
  • Světelná propustnost – desky propustí 18 – 82 % světla v závislosti na barvě a tloušťce polykarbonátu
  • Je odolný proti nárazu – polykarbonát je 250 – 300x odolnější než sklo, 20 – 30x než plexisklo
  • Desky jsou tepelně odolné – teplota mezi -40°C do +120°C nemá vliv na kvalitu materiálu
  • Snadná instalace – upevňování pomocí samořezných šroubů


Ceny polykarbonátu startují již na 140 Kč/m2, vchodové stříšky pořídíte již od 990 Kč. Veškeré ceny jsou včetně DPH. Nevíte si rady, co přesně objednat a v jakém množství? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.


NEŽ ZAVOLÁTE, PŘEČTĚTE SI NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Faktury jsou zasílány vždy dávkově v pondělí a ve čtvrtek v elektronické podobě. Jindy není možné fakturu zaslat.


CO VŠECHNO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?


Při objednávce, dutinkových polykarbonátových desek do tloušťky 10mm, nad 30 000 Kč nás kontaktujte, vypracujeme vám individuální cenovou nabídku.

VYTVOŘILI JSTE OBJEDNÁVKU? DĚKUJEME, NA SHLEDANOU!

Tak s tímto se u nás opravdu nesetkáte. Samotné vytvoření objednávky je pro nás teprve začátek. Ke každému zákazníkovi a jeho objednávce přistupujeme s maximální péčí, každý kousek zboží před odesláním pečlivě zkontrolujeme a zákazníka informujeme o stavu objednávky, od vytvoření až po doručení.

Ani doručením objednávky to skončit nemusí. I přes naše pečlivé zabalení a zkontrolování se ve výjimečných případech může přihodit, že se desky mohou dopravou či manipulací při dopravě trochu poškodit, proto je nutné si zboží při převzetí vždy překontrolovat a v případě vady ihned s řidičem přepravní služby sepsat reklamační protokol a kontaktovat nás. Místo poškozené desky Vám odešleme novou na naše náklady.

Našli jste zboží u konkurence levněji? Zašlete nám vytvořenou objednávku nebo kalkulaci včetně ceny dopravného na e-mail a my Vám vytvoříme nabídku na naše levné polykarbonáty za ještě příznivější cenu.


Chcete vypracovat cenovou nabídku či jen poradit s nákupem? 

Obraťte se na nás!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.