Vážení zákazníci, ve středu 22.5. je sklad otevřen pouze do 13:30hodin. Domluvte si prosím osobní odběry na 705 26 36 27. Děkujeme.

Garážové stání - ochraňte své auto před odvrácenou tváří přírody

Je vám líto nechávat svůj nový rodinný vůz napospas nepříznivým vlivům počasí? Mrznou vám ruce při odklízení sněhu a škrábání ledu z oken vašeho vozidla? Pokud nemáte dostatek prostoru nebo prostředků ke stavbě garáže, máme pro vás skvělé řešení. A pořídíte ho do 25 000 Kč.

Vaše auto je nepřetržitě ohrožováno přírodními živly

Celý rok musí vaše auto snášet rozmary čtvero ročních období. Na jaře je to tající sníh, dešťové přeháňky a padající okvětní lístky, v létě ostré sluneční paprsky, bouřky, krupobití, všudypřítomný pyl a občas dokonce přiletí i písek ze Sahary. Na podzim přijde opět déšť, silný vítr, někdy i padající stromy, listí nevyjímaje. A zima? Ta je snad nejhorší. Třeskuté mrazy, metry sněhu a tvrdošíjná ledová vrstva, která vás ne a ne pustit do zámku.

To se pak člověk nemůže divit, že se na kapotě sem tam objeví promáčklina od krup (v tom lepším případě) nebo rezavě kvetoucí blatník a podobně. Chcete-li svého motorového mazlíčka uchránit před všemi těmito nástrahami, pořiďte mu parádní garážové stání z hliníku.

Samonosné garážové stání Magoya

V jednoduchosti je krása. Jen hliník (nikoli ten z Humpolce) a dutinkový polykarbonát. Nic víc není potřeba. Výsledkem je luxusně vyhlížející bezúdržbový přístřešek pro auto, který si doma postavíte svépomocí za 3 hodinky.

Zapomeňte na garážová stání za statisíce. V našem e-shopu za ně neutratíte více než 24 990 Kč. A dost možná ještě méně. V současné době nabízíme hliníková garážová stání ve čtyřech variantách. Dvě jsou “dvounohé” a dvě “čtyřnohé”. Všechna garážová stání pro nás vyrábí firma Magoya, která poskytuje standardní dvouletou záruční lhůtu.

Snadná a rychlá montáž

Výhodou našich přístřešků pro auta je, že se nemusí kotvit ke stavbě, jsou tzv. samonosné. Robustní konstrukce z eloxovaného hliníku se kotví do betonu pomocí montážních chemických kotev (nejsou součástí balení). Montáž si provádí zákazníci sami, ale nebojte se. Dostanete intuitivní montážní manuál, podle kterého to zvládnete levou zadní. Doporučujeme instalovat garážové stání ve dvou lidech.

Střechu tvoří kvalitní dutinkový polykarbonát s oboustranným UV filtrem o rozměrech 5 x 3 m, resp. 5 x 2,6 m. Výška garážového stání je 2,4, nebo 2,5 m. Hmotnost kolem 50 kg. Nosnost “dvounohých” garážových stání je 300 kg/m2.

Důležitá poznámka: Ke stavbě samonosného garážového stání nepotřebujete stavební povolení.

Výhody garážového stání Magoya:

 • luxusní design
 • kvalitní dutinkový polykarbonát
 • robustní rám z eloxovaného hliníku
 • snadná a rychlá montáž svépomocí
 • bezúdržbový provoz
 • vzdušnost
 • dostatek prostoru pro nastupování, vystupování a manipulaci s nákladem
 • dobré světelné podmínky díky průsvitné střeše
 • ochrana před nepříznivými vlivy počasí
 • žádné papírování
 • bezkonkurenční cena a dlouhá životnost

 

Tak který přístřešek vám můžeme zabalit?

Nejtěžší úkol, který vás teď čeká, je vybrat si konkrétní typ přístřešku. Pro klid v rodině doporučujeme variantu se dvěma nohama - přeci jen se zde bude ženám lépe parkovat a železné nohy snesou víc než ty hliníkové u varianty se čtyřma stojnýma nohama :-). Máte-li doma šikovnou manželku-řidičku, necháme volbu na vás.

Garážové stání z hliníku 2 nohy a 4 nohy >>>