Terasa na léto

Jaká podlaha bude na terase venku krásně vypadat a odolá větru, dešti, kroupám a dalším povětrnostním i jiným vlivům řadu let? Novinkou na trhu je posledních pár let dřevoplast. Tento WPC materiál je ze 60% dřevo, ze 40% polymer. Podlaha vypadá krásně, nemusíte se bát třísek, když něco rozlijete, jen to setřete, do podlahy se tekutiny nevsakují a tím výhody materiálu zdaleka nekončí.

WPC terasová prkna z dřevoplastu smontujete velmi snadno a rychle. Pracuje se s nimi stejně jako se dřevem. Na řezání prken nepotřebujete jiné nástroje, než ty, se kterými snadno zpracujete dřevěná prkna. Na rošt z nosníků připevňujete jednotlivá prkna klipy s vruty. Pokud máte nerovný terén, můžete využít výškově nastavitelné rektifikační terče pod nosníky. Celou podlahu pak po viditelných okrajích dekorativně přikryjete zakončovací hranou. Práce s pokládkou je maximálně na pár hodin, v závislosti na ploše terasy a odměnou vám bude krásná odolná podlaha.

Smontovaná podlaha pak vypadá jako z dřevěných prken. 60% dřevěné moučky je smícháno se 40% polymerové moučky (včetně silikonů, adheziv, barviv a UV stabilizátorů). Americký patent a vynález odboural všechny starosti s plísněmi, sesycháním dřeva, potřebu moření apod. O podlahu se nemusíte vůbec starat. Snadno ji očistíte proudem vody. Prkna jsou odolná UV záření, škůdci se do nich nepustí, nesesychají, neplesniví, barva je stále stejná. Materiál je nezávadný. Šetrný k přírodě. Povrch prken je protiskluzový i za mokra! Prkna nepraskají a nemusíte se bát třísek. Odolají větru, dešti, sněhu, kroupám, vydrží desítky let.

WPC materiál můžete využít i jinak, než jen na podlahy teras. Třeba si z prken vyrobit venkovní nábytek, využít je na podlahy v okolí bazénů nebo i na chodníčky. Také je můžete využít jako ploty nebo obklady stěn, či bednění.

Pokud si nejste jistí, jaká barva je pro vás ta pravá, pořiďte si nejdříve WPC vzorník za 199,- Kč. Cena vzorníku Vám pak z následné objednávky bude odečtena. WPC prkna, vzorník, nosníky, klipy, vruty i rektifikační terče najdete v naší nabídce.