Vážení zákazníci, ve středu 12.6. je sklad otevřen pouze do 13:30hodin. Domluvte si prosím osobní odběry na 705 26 36 27. Děkujeme.

Vchodová stříška vyřeší váš problém s deštěm i krupobitím

Určitě to znáte. Krčíte se u vchodových dveří, hledáte klíče od domu a shora se na vás valí hektolitry dešťové vody. A jako na potvoru ten svazek klíčů ne a ne najít. Máme pro vás řešení. Jednodušší, než byste čekali. Polykarbonátová vchodová stříška.

Ptáte se proč polykarbonát?

Polykarbonátové desky jsou odolnější a bezpečnější než obyčejné sklo. Při nárazu vydrží dokonce 250-300x více než skleněná tabule a 20-30x více než plexisklo. Jako důkaz od nás dostanete 10letou záruku na nerozbitnost vlivem krupobití. A to už stojí za zvážení.

Kdyby se čirou náhodou stalo, že se vaše polykarbonátová vchodová stříška rozbije, nemusíte mít strach. Polykarbonát má jednu unikátní schopnost - netvoří střepy. Takže ani v případě poničení se nemusíte bát o zdraví svých nejbližších.

A tím výhody našeho polykarbonátu nekončí

Máme pro vás další důvody, proč vsadit na dutinkový polykarbonát od nás:

 • UV filtr - ochrana před ultrafialovým zářením
 • dobrá světelná propustnost
 • výborná tepelná odolnost (-40 °C až +120 °C)
 • snadná instalace
 • montáží příslušenství součástí balení
 • tvorba vchodových stříšek na míru
 • nejlepší cenová nabídka na trhu - pouze na NejlevnějšiPolykarbonát.cz
 • doprava ZDARMA po celé ČR - tamtéž

 

Vchodové stříšky od NejlevnějšíPolykarbonát.cz

V našem e-shopu nabízíme plastové a hliníkové stříšky nad vchodové dveře z dutinkového i plného polykarbonátu. Většinou v kombinaci stříbrné konstrukce a čiré nebo bronzové výplně. Součástí vchodové stříšky je, až na výjimky, integrovaný dešťový okap.

Pokud máte atypický rozměr dveří nebo vám z jiného důvodu nevyhovuje velikost vchodových stříšek, vyrobíme vám stříšku na míru (platí u produktů s označením MODULO).

Všechny vchodové stříšky a markýzy dodáváme včetně kompletního montážního příslušenství, které budete potřebovat při připevnění na běžnou cihlovou zeď. Pokud se chystáte stříšku instalovat na zateplenou stěnu, budete si muset dokoupit speciální montážní set se závitovými tyčemi a chemickou kotvou.

Snadná údržba a minimální péče

S údržbou budete mít minimální starosti. Stříšku stačí jednou za čas omýt houbičkou nebo hadříkem namočeným v teplé vodě s jemným čisticím prostředkem. Nepoužívejte přípravky, které obsahují hrubé částice. Ty by mohly polykarbonátové desky poškrábat. Stejně tak se vyhněte použití saponátů s obsahem žíraviny či ředidla.

Montáž vchodové stříšky v několika krocích

Vchodovou stříšku je vhodné instalovat ve dvou osobách.

 1. Polykarbonátovou desku (1) si položte UV filtrem nahoru a na všech stranách odchlípněte ochrannou fólii.
 2. Přední a zadní lišty (2 a 4) zasuňte do polykarbonátové desky, tak aby zakrývaly dutinky.
 3. Jednu konzoli (3) položte na podložku, uchopte desku s lištami za okraje, mírně ji ohněte a zasuňte do držáku (konzole) nadoraz. To samé udělejte s druhou konzolí. Můžete si pomoci poklepáním shora na kraje lišt gumovou paličkou.
 4. Přední lištu zajistěte přiloženými šrouby (6) a rukou dotáhněte. První část montáže je hotová.
 5. Do vyvrtaných otvorů ve zdi vložte kotvy, vchodovou stříšku přišroubujte a řádně dotáhněte..
 6. Máte hotovo ;-)

 

Nejlevnější vchodové stříšky najdete na NejlevnějšíPolykarbonát.cz

Ne vždy je nízká cena známkou špatné kvality. Naši zákazníci vám potvrdí, že nákup u nás se opravdu vyplatí. Je-li to v našich silách a pokud to materiál dovolí, jsme schopni vám náš sortiment upravit na míru vašim potřebám. Pokud potřebujete s objednávkou poradit, nebojte se nás kontaktovat. Rádi vám poradíme.

Návod na sestavení polykarbonátové stříšky >>>

Plastové polykarbonátové stříšky >>>

Hliníkové polykarbonátové stříšky >>>