Hliníková pergola

Zase nemůžete vyjít na terasu, protože byste zmokli? Ještě si nemáte pod co v létě sednout na kávičku? 

Máme pro Vás novinku a to přímo z Německa. 

8959819665808c0e4730aa

Lehké hliníkové pergoly Terrassendach Original DE

 

Elegantní konstrukce je vyrobena z hliníkových profilů s antikorozním nástřikem v bílé nebo antracitové barvě. Zastřešující materiál je 10mm polykarbonát s click systémem. To znamená žádné lišty navíc, žádné šroubování. Zkrátka desky se rovnou zacvaknou do střešních latí. 

Konstrukce vychází z jednoduchého modelu a je velmi oblíbená. Navíc nabízí mnoho variant rozměrů právě tak, aby uspokojila i Vaši potřebu. Nejmenší je 3,06m x 3,06m s dvěma opěrnými sloupy. Největší pak 5,46 x 4,06m se třemi podpěrami. Jednoduchá montáž se lehce zvládne ve dvou. 

Minimalistická konstrukce v moderních barvách nebude rušit v prostoru. Prohlédněte si širokou fotogalerii u této jednoduché pergoly Terrassendach Original DE a nechte se zlákat představou posezení na terase v letním dešti.

Navíc. Pergoly lze použít i jako stání pro Váš automobil. 

Všechny součásti této pergoly jsou vyráběny v Německu a proto se rozhodně nemusíte obávat čínské náhražky. Proto i my poskytujeme záruku 10 let. 

Zavolejte rodinu, pozvěte sousedy a užijte si příjemné posezení pod originálními pergolami Terrassendach Original DE. Nebo nechte své motorové koně stát v suchu a sousedy pozvěte do kuchyně ;)