Vážení zákazníci, ve středu 12.6. je sklad otevřen pouze do 13:30hodin. Domluvte si prosím osobní odběry na 705 26 36 27. Děkujeme.

Kde a jak koupit levný a kvalitní polykarbonát?

Kde a jak koupit levný a kvalitní polykarbonát?

 

Máte dojem, že se v dnešním světe nedají kupovat levné věci v nadstandardní kvalitě? Stále na trhu existují společnosti, výrobci i poskytovatelé služeb, kteří dokazují, že ne vždy musí být cena na úkor snížené kvality.

 

Přesně po této strategické cestě kráčejí i levné polykarbonáty. V případě zájmu o nové zastřešení pergoly, bazénu nebo zbudování zimní zahrady v co nejnižší cenové relaci, určitě vás o svých kvalitách přesvědčí německé polykarbonátové desky společnosti Palram a izraelské Polygal. Jasným důkazem našeho tvrzení je i záruka po dobu deseti let.

 

Polykarbonátové desky a jejich výhody

 

Polykarbonátové desky od těchto výrobců vynikají především svou navýšenou odolností vůči krupobití. Kromě toho mají v sobě UV filtr, který své majitelé chrání před UV zářením. Mimo jiné oceníte i dostatečnou světelnou propustnost. Hodnota světelné propustnosti je stanovena v rozmezí od 18 do 82 %, vždy záleží na tloušťce a barvě polykarbonátových desek.

 

Nemáte k polykarbonátu vytvořenou důvěru? Možná vás přesvědčí porovnání s běžně používaným materiálem jako je sklo nebo plexisklo. Polykarbonátové desky jsou 300x odolnější vůči nárazu než sklo a dokonce i 30 více jak plexisklo. Další skvělou vlastností je i tepelná odolnost, takže rozhodně nemusíte řešit, jestli je za okny pod nulou nebo vysoko nad. Dokážou bez jakékoliv změny charakteru odolávat teplotám od -40 až do +120°C. Nakonec potěší i velmi snadná instalace, ke které je zapotřebí jen několik málo samořezných šroubů.

 

Kde polykarbonátové desky nakupovat

 

Nakupujte u specialistů, kteří nemají nastavenou politiku co nejrychleji prodat, ale budou o vás pečovat v celé šíři. Dokážou vám napomoct s výpočtem a počtem zakoupených kusů, které bude potřeba. Poradí vám s nákupem a samozřejmě dopraví polykarbonátové desky bez jakéhokoliv poškození až do vašich rukou.

 

V případě, že by opravdu došlo k mechanickému poškození, je okamžitě sjednána náprava. Pokud by vás zajímali bližší informace o tomto zkušeném prodejci, přejděte na internetové stránky na adrese https://www.nejlevnejsipolykarbonat.cz/