Vážení zákazníci, ve středu 22.5. je sklad otevřen pouze do 13:30hodin. Domluvte si prosím osobní odběry na 705 26 36 27. Děkujeme.

WPC BambooGard

NOVINKA - WPC terasová prkna BAMBOOGARD.

Zařazujeme do naší nabídky nová hutná, kompaktní prkna s precizně opracovanou postranní drážkou. 

Německá výrobní společnost nabízí WPC terasová prkna BambooGard. Jejich ambice, pracovitost, flexibilita a důslednost v detailech nabízí mnoho dekorů a barev. Nabízená terasová prkna jsou jedna z nejprodávanějších ve světě. A proto Vám je nabízíme i my.

WPC terasová prkna BambooGard jsou vyráběna ze směsi bambusové drti a polymeru v poměru 60% bambus : 40% HDPE. Výrobky jsou německého původu a poskytujeme na ně záruku 5 + 25let na dřevokazné houby, rez a plíseň.

Prkna jsou originálního povrchu bez viditelných dřevitých pilin a drtě. 

BambooGard je charakteristický pro svůj kartáčovaný a přeleštěný povrch, který je měkký a velmi příjemný na dotek i pro bosé nohy. Široká drážka minimalizuje rušivé odlesky v ploše. Bambusová složka zajišťuje tvrdost a odolnost materiálu. Zároveň se jedná o nadčasové provedení dřevitých dekorů s vysokou odolností povrchu za standardního používání.

Prkna jsou oboustranná, záleží tedy na Vás, jaký dekor zvolíte právě pro Vaši terasu. Minimalistické spojovací černé klipy. Výhodou je i výměna jednoho prkna v ploše, bez nutnosti rozebrání celé terasy.

Podívejte se na naši nabídku a sami se přesvědčte. 

NÁVOD na pokládku

 

Kontaktujte nás - info@nejlevnejsipolykarbonat.cz nebo na telefonu 737 303 451